Hakkımızda

Beyaz Eşya Yetkili Servis

Türkiye Servis Merkezi, profesyonel ekibi, teknolojik cihaz altyapısı, geniş servis ağı ile Türkiye içinde hizmet veren bir servis firmasıdır. Sürekli olarak teknolojik gelişmeleri takip etmekte ve cihazlarımızı sürekli yenilemekteyiz. Türkiye içinde çamaşır makinası, bulaşık makinası, buzdolabı, televizyon klima ve kombilerinizin bakım onarım ve servis hizmetlerini sunuyoruz.

Tüm markaların bakım onarım ve servis hizmetlerinde kurumsal atölyemiz, konusunda eğitimli uzman ekibimiz ile tüm Türkiye'da hizmet vermekteyiz.

Amacımız hızlı güvenilir ve tam zamanlı hizmet vererek kusursuz müşteri memnuniyeti sağlamak ve her sorununuzda en yakın çözüm ortağınız olmaktır.

.

İletişim Bilgileri

Anadolu Yakası
0535 209 78 06

Kombi Yetkili Servisi

İstanbul kombi bakımı hizmeti veren birçok firma bulunmakta. Fakat çoğu firmaların personellerini sertifikasız ve deneyimleri yetersiz olduğundan hizmet kapsamında müşteri bazı sorunlarla karşılaşılabiliyor. İşte bu durumda uzman kadromuz devreye giriyor ve kombi arızanızı kısa sürede gidererek sorunlarınızı çözüyor.

Mutlu müşterilerimiz ve referanslarımız ile istanbul kombi hizmeti vermek için hazırız.

.


Sürekli çalışani cihazlarınız yılda en az bir defa olmak üzere mutlaka Teknik Servis tarafından kontrol edilmelidir. Bakım süreçleri cihazın kullanım süresiyle değişiklik gösterebilir. Tüm markaların servisi cihazının doğru olarak ayarlanması optimal gaz kullanımını sağlar ve çevreye daha az zararlı atık gazın yayılmasını temin ederek çevre kirlenmesini önler. Daha az gaz gereksiniminden ekonomik kullanın olanakları yaratılmış olur. Cihaz optimal değerde ayarlanacağı için parçalar daha az aşınır ve cihaz daha uzun ömürlü olur.

İletişim Bilgileri

Avrupa Yakası
0532 362 43 53