Buzdolabı Teknik Servisi

Yenilikçi hizmet anlayışı ve işinin sorumluluğunu bilen ekiplerle verdiğimiz buzdolabı teknik servisi, müşteri beklenti ve memnuniyetine odaklıdır. Satın almış olduğunuz ürünün verimini artıran ve keyifli bir kullanım alanı yaratan çalışmalarımız uzman kadrolarla sürdürülür.

 

Buzdolabı Arızaları ve Çözüm Yöntemleri

Yaşam alanlarına enerji verimliliği, kullanım kolaylığı ve konfor getiren tasarım ürünü buzdolapları kullanıcı hatası veya teknik sebeplerle arıza verebilir. Farklı marka ve modellere ait makinelerde en sık karşılaşılan sorunlar;

  • Kompresör çalışmaması,
  • Sık ya da uzun çalışması,
  • Sarsılma ya da gürültülü çalışması,
  • Buzdolabı çalışırken çalışma sesi artması.

 

Kompresör çalışmamasıAni elektrik kesilmesinde veya fişin çıkarılıp takılmasında buzdolabı soğutma sistemindeki gazın basıncı henüz dengelenmemiş olduğu için kompresör koruyucu termiği atar.

Sık ya da uzun çalışmasıYakın zamanda büyük miktarlarda sıcak yemek buzdolabına konmuş olabilir.

Sarsılma Ya da Gürültülü ÇalışmasıZemin düz değil ya da zayıftır. Buzdolabı yavaşça hareket ettirildiğinde sallanır.

Buzdolabı Çalışırken Çalışma Sesinin ArtmasıOrtam sıcaklığının değişmesine bağlı olarak buzdolabının çalışma performans karakteristikleri değişebilmektedir.

 

Buzdolabı Teknik Servisi

Alanında uzman kadrolar ile arıza kaydını takip eden 2 saat içinde hizmet garantisi sunan firmamız, farklı marka ve model beyaz eşya için en güvenilir adrestir. Teknik servis numaramız üzerinden çağrı merkezimize ulaşabilir ve hizmet talebinde bulunabilirsiniz. Arıza tespiti ve teknik takip konusunda fark yaratan çalışmalarımız sayesinde yaşadığınız sorundan kısa süre içerisinde kurtulabilirsiniz.

Parça değişimi sonrası, takılan parçanın garanti süresi 1 senedir.