Fırın Teknik Servisi

Yenilikçi hizmet anlayışı ve işinin sorumluluğunu bilen ekiplerle verdiğimiz fırın teknik servisi, müşteri beklenti ve memnuniyetine odaklıdır. Satın almış olduğunuz ürünün verimini artıran ve keyifli bir kullanım alanı yaratan çalışmalarımız uzman kadrolarla sürdürülür.

 

Fırın Arızaları ve Çözüm Yöntemleri

Yaşam alanlarına enerji verimliliği, kullanım kolaylığı ve konfor getiren tasarım ürünü fırınlar kullanıcı hatası ya da teknik sebeplerle arıza verebilir. Farklı marka ve modellere ait makinelerde en sık karşılaşılan sorunlar;

  • Isıtmaması,
  • Alt/Üst eşit pişirmemesi,
  • İç aydınlatma lambasının yanmaması.

 

Isıtmaması: Fırının fişi çekilmiş, sigorta atmış olabilir. Saatli modellerde ise, saat ayarlanmamış olabilir.

Alt/Üst Eşit Pişirmemesi: Elektriklerin olup olmadığını kontrol edin. Lambanın arızalı olup olmadığını kontrol edin. Arızalı ise servis çağırın.

İç Aydınlatma Lambasının Yanmaması: Kullanım kılavuzuna göre raf konumlarını, pişirme süresi ve sıcaklık değerlerini kontrol edin.

 

Fırın Teknik Servisi

Alanında uzman kadrolar ile arıza kaydını takip eden 2 saat içinde hizmet garantisi sunan firmamız, farklı marka ve model beyaz eşya için en güvenilir adrestir. Teknik servis numaramız üzerinden çağrı merkezimize ulaşabilir ve hizmet talebinde bulunabilirsiniz. Arıza tespiti ve teknik takip konusunda fark yaratan çalışmalarımız sayesinde yaşadığınız sorundan kısa süre içerisinde kurtulabilirsiniz.

Parça değişimi sonrası, takılan parçanın garanti süresi 1 senedir.